Pierwsza
Poprzednia
Strona 1 z 1
Ostatnia
Następna
OGŁOSZENIA PROMOWANE
Ogłoszenie nr
P/603/10/2018
Piątek, 12 października 12:31
Oferty pracodawców
Księgowa/Księgowy
Miejsce pracy: Kutno

ZADANIA:
•Prowadzenie księgowości w zakresie ewidencji środków trwałych zgodnie z obowiązującymi przepisami i instrukcjami

OCZEKIWANIA:
•Wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu rachunkowości i zarządzania
•Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na pokrewnym stanowisku
•Doświadczenie w zakresie prowadzenia ewidencji środków trwałych
•Bardzo dobra znajomość polskich przepisów m.in. prawa bilansowego, podatkowego, dewizowego oraz zasad rachunkowości
•Znajomość obsługi zintegrowanych pakietów oprogramowania finansowo - księgowego
•Dobra znajomość języka angielskiego
•Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
•Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
•Dobra organizacja pracy własnej
•Umiejętność pracy pod presją czasu
•Zdolności interpersonalne, kultura osobista

OFERUJEMY:
•Interesującą pracę
•Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

więcej szczegółów w rozwinięciu ogłoszenia
Kontakt: j.jablonska2@polfarmex.pl
Dodał: Pawel27 (inne ogłoszenia tego użytkownika)
IP: gyl118.internetdsl.tpnet.pl
Pierwsza
Poprzednia
Ostatnia
Następna
Zaloguj się, aby edytować i usuwać swoje ogłoszenia!
Tutaj zapłacisz poprzez PayU

Advertisement