Pierwsza
Poprzednia
Strona 1 z 1
Ostatnia
Następna
Ogłoszenie nr
P/876/06/2019
Wtorek, 18 czerwca 10:53
Oferty pracodawców - Obsługa klienta, call center - Pracownik umysłowy
Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:

Supervisor ds. Telesprzedaży

Miejsce pracy: Kutno

Zadania:
•Zarządzanie zespołem oraz dbanie o rozwój pracowników,
•Realizacja planów sprzedażowych i jakościowych,
•Przygotowywanie raportów, statystyk oraz rankingów dla projektów.

Wymagania:
•Znajomość specyfiki pracy w Call Center,
•Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
•Doświadczenie w sprzedaży,
•Kreatywność i dyspozycyjność,
•Umiejętność motywowania pracowników

Oferujemy:
•Umowa o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
•Stałe wynagrodzenie plus premia od wyników pracy,
•Możliwość rozwoju zawodowego, profesjonalne szkolenia,
•Bonus w postaci pakietów usług firmowych.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Aplikację proszę przesyłać za pomocą odnośnika:
Kontakt: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Supervisor-ds-Telesprzedazy/110922-189343-25-5a4-1688.html
Pierwsza
Poprzednia
Ostatnia
Następna

Zaloguj się, aby edytować i usuwać swoje ogłoszenia!
Tutaj zapłacisz poprzez PayU