Pierwsza
Poprzednia
Strona 1 z 1
Ostatnia
Następna
Ogłoszenie nr
P/949/09/2019
Wtorek, 17 września 14:16
Oferty pracodawców - Produkcja, praca fizyczna - Pracownik fizyczny
Jesteśmy intensywnie rozwijającym się producentem odlewów z żeliwa szarego i sferoidalnego.W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na następujące stanowisko:

SZLIFIERZ

Opis stanowiska pracy:
• praca w systemie 3 zm. stojąca,
• obsługa szlifierki stacjonarnej elektrycznej,
• obsługa szlifierek prostych i kątowych pneumatycznych,

Wymagania:
• zdolności manualne,
• dyspozycyjność.

Oferujemy:
• stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• wieloskładnikowy system wynagrodzeń (wynagrodzenie zasadnicze + system premiowy),
• premię za polecenie,
• bogaty pakiet benefitów tj. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wczasów itp.

Aplikację prosimy przesyłać na adres e-mail: praca@odlewniakutno.eu
Kontakt: +48 506 998 261
Pierwsza
Poprzednia
Ostatnia
Następna

Zaloguj się, aby edytować i usuwać swoje ogłoszenia!
Tutaj zapłacisz poprzez PayU