Pierwsza
Poprzednia
Strona 1 z 1
Ostatnia
Następna
OGŁOSZENIA PROMOWANE
Ogłoszenie nr
P/330/08/2019
Czwartek, 8 sierpnia 11:51
Oferty pracodawców
Elektryk Samochodowy
Miejsce pracy: Kutno

Zakres obowiązków:
•Prace elektryczne przy prototypowaniu i produkcji pojazdów spalinowych oraz elektrycznych
•Diagnozowanie i usuwanie usterek elektrycznych

Wymagane kwalifikacje:
•uprawnienia SEP do 1kV, mile widziane powyżej
•doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku
•znajomość budowy pojazdów oraz zasad działania poszczególnych jego podzespołów
•umiejętność czytania schematów i dokumentacji technicznej
•dokładność
•umiejętność analitycznego myślenia
•umiejętność pracy w zespole
•umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:
•pracę w polskiej firmie
•udział w interesujących projektach
•rozwój zawodowy
•umowę o pracę
•pracę młodym , prężnym zespole
•możliwość dołączenia do programu MultiSport

Więcej szczegółów w rozwinięciu ogłoszenia!
CV prosimy kierować na adres e-mailowy: d.jozwiak@polfarmex.pl lub j.jablonska2@polfarmex.pl
Kontakt: d.jozwiak@polfarmex.pl lub j.jablonska2@polfarmex.pl
Dodał: Pawel27 (inne ogłoszenia tego użytkownika)
IP: host-80-244-153-21.dynamic.mm.pl
Pierwsza
Poprzednia
Ostatnia
Następna

Zaloguj się, aby edytować i usuwać swoje ogłoszenia!
Tutaj zapłacisz poprzez PayU