Pierwsza
Poprzednia
Strona 1 z 1
Ostatnia
Następna
Ogłoszenie nr
P/449/11/2019
Środa, 13 listopada 09:20
Oferty pracodawców - Produkcja, praca fizyczna - Pracownik fizyczny
Firma Blue Line Care obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
Opiekunka na wyjazd od zaraz  na miesiąc do podopiecznej-1500 euro netto msc-Nowa oferta na wyjazd
Miejsce pracy: Sugenheim,Niemcy
Podopieczna:rocznik 1942  waga:74/174
schorzenia:ostreoporoza,niewydolnpść serca,problemy z poruszaniem się
podopieczna mieszka z mężem który nie wymaga opieki
Zlecenie na miesiąc z możliwością przedłuzenia
WYMAGANIA:
komunikatywna lub dobra znajomość j.niemieckiego
doświadczenie w opiece
dyspozycyjność od zaraz na miesiąc
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Pranie,sprzątanie,gotowanie
organizacja czasu wolnego
pomoc w myciu,ubieraniu,organizacja czasu wolnego
OFERUJEMY:
Wynagrodzenie 1500 euro netto za przepracowany miesiac
Opłacony przejazd we dwie strony
Pracę legalną oraz prywatną polisę ubezpieczeniową ERGO
Zapraszmy do kontaktu telefonicznego ,przesyłania zgłoszeń lub sms Opieka na numer tel.+48 508 749 479 lub zgłoszenie na adres recruiting@blueline-care.com
Kontakt: 508 749479
Dodał: Holandiajobs (inne ogłoszenia tego użytkownika)
IP: public-gprs357773.centertel.pl
Pierwsza
Poprzednia
Ostatnia
Następna

Zaloguj się, aby edytować i usuwać swoje ogłoszenia!
Tutaj zapłacisz poprzez PayU