Pierwsza
Poprzednia
Strona 1 z 1
Ostatnia
Następna
Ogłoszenie nr
P/440/11/2019
Środa, 13 listopada 09:10
Oferty pracodawców - Produkcja, praca fizyczna - Pracownik fizyczny
Firma Holandia Jobs obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
Pakowanie prezentów-9,44 euro brutto/h- wyjazd 10.10.2019-20.12

Miejsce pracy: Veghel,Holandia

WYMAGANIA:

Sprawność fizyczna
dyspozycyjność od 10.10-20.12.2019
Oferta dla kobiet

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Pakowanie prezentów tzw.koszy prezentowych

OFERUJEMY:

Stawka godzinowa 9,44 euro/h
Dużą ilość godzin 55 godzin tygodniowo,150 % płatne soboty,niedziele-płatność w systemie tygodniowym
Zakwaterowanie 92 euro tygodniowo,21 euro tygodniowo ubezpieczenie
Projekt na 3 miesiące 10.10-20.12.2019

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub sms Praca

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”
Kontakt: +48503009842
Dodał: Holandiajobs (inne ogłoszenia tego użytkownika)
IP: public-gprs357843.centertel.pl
Pierwsza
Poprzednia
Ostatnia
Następna

Zaloguj się, aby edytować i usuwać swoje ogłoszenia!
Tutaj zapłacisz poprzez PayU