Praca:

Ogłoszenie nr
P/219/11/2019
Czwartek, 7 listopada 09:09
Oferty pracodawców - Administracja biurowa - Pracownik umysłowy
Firma Ideal Europe Sp. z o.o.
poszukuje pracownika na stanowisko:
opiekun klienta
Oczekiwania:
wykształcenie: min. średnie lub wyższe
biegła znajomość języka angielskiego
doświadczenie: mile widziane
dobra organizacja czasu pracy, elastyczność, zdolności adaptacyjne, odpowiedzialność
Zakres obowiązków:
kompleksowa opieka nad klientami, rozwijanie pozytywnych relacji z klientami
planowanie i koordynowanie wszelkich prac związanych z prowadzonymi projektami np. przygotowywanie wycen, procedowanie zamówień wewnątrz firmy
Oferujemy:
Ciekawą i rozwijającą pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
Interesujące wyzwania przy realizacji zadań,
Możliwość rozwoju zawodowego,
Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy
CV proszę przesyłać na adres: elzbieta.krawczyk@idealeurope.pl
e-mail idealeurope@idealeurope.pl
tel: 24 254 91 05
Kontakt: 24 254 91 05
Dodał: mh (inne ogłoszenia tego użytkownika)
IP: host-87-116-201-80.dynamic.mm.pl

Zaloguj się, aby edytować i usuwać swoje ogłoszenia!
Tutaj zapłacisz poprzez PayU