Praca:

Ogłoszenie nr
P/1001/08/2019
Środa, 21 sierpnia 12:53
Oferty pracodawców - Administracja biurowa - Pracownik umysłowy
Ideal Europe Sp. z o.o.
Poszukujemy pracownika na stanowisko:
QC manager
Opis stanowiska:
projektowanie i nadzorowanie wdrażania systemu zapewnienia jakości opiniowanie rozwiązań technologicznych i organizacyjnych związanych z wdrażaniem i funkcjonowaniem systemu jakości, usprawnianie procesu produkcyjnego pod względem jakościowym
Oczekujemy:
wykształcenia wyższego technicznego
bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
ciekawą pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej
stabilne warunki zatrudnienia
możliwość rozwoju zawodowego
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i https://www.facebook.com/idealeurope/posts/2387075498217125?__tn__=K-RCV z dopiskiem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym dla celów prowadzonej przez Ideal Europe Sp. z o.o. z siedzibą w Kutnie przy ul. Bohaterów Walk nad Bzurą 2 rekrutacji na stanowisko: QC manager na e-mail:idealeurope@idealeurope.pl
Kontakt: 24 254 91 05
Dodał: mh (inne ogłoszenia tego użytkownika)
IP: host-87-116-201-80.dynamic.mm.pl
P/988/08/2019
Środa, 21 sierpnia 10:36
Oferty pracodawców - Kadra zarządzająca - Kierownik, menedżer, dyrektor oddziału
Kierownik Magazynu
- organizacja pracy magazynu i personelu
- nadzór nad podległym magazynem i personelem
- nadzór nad dokumentacją magazynową, generowanie raportów, analiz
- kontrola stanów magazynowych
Oczekujemy:
- szeroko pojętej znajomości gospodarki magazynowej
- doświadczenia w pracy w magazynie
- doświadczenia w zarządzaniu personelem
- dobrej znajomości obsługi komputera w zakresie programów magazynowych
- znajomości języka angielskiego w stopniu przynajmniej komunikatywnym
Oferujemy:
- ciekawą pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej
- stabilne warunki zatrudnienia
- możliwość rozwoju zawodowego
- dobre warunki finansowe
CV proszę przesyłać na adres e-mail: elzbieta.krawczyk@idealeurope.pl
e-mail idealeurope@idealeurope.pl
tel: 24 254 91 05
P/987/08/2019
Koordynator odpowiedzialny
za obsługę spraw ogólnych i zarządzanie biurem
Miejsce pracy:Kutno
zakup/utrzymanie budynku
zakup/utrzymanie ogrzewania, gazu, wody, energii elektrycznej, klimatyzacji, urządzeń
oświetleniowych,urządzeń elektrycznych, telefonów, drukarek, kserokopiarek itp
kontrola zamówień/zapasów artykułów biurowych
zakup/utrzymanie systemu przeciwpożarowego
zakup/utrzymanie systemu kamer, systemu bezpieczeństwa zakup/utrzymanie samochodu biznesowego i ciężarówki/w tym ubezpieczenie
zarządzanie sprzątaniem biur, pomieszczeń socjalnych, utrzymaniem trawnika
Oczekujemy:
wykszt. min. średniego/preferowane techniczne
znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
CV proszę przesyłać na adres: elzbieta.krawczyk@idealeurope.pl
Kontakt: 24 254 91 00

Zaloguj się, aby edytować i usuwać swoje ogłoszenia!
Tutaj zapłacisz poprzez PayU