Praca:

Ogłoszenie nr
P/1002/08/2019
Środa, 21 sierpnia 12:55
Oferty pracodawców - Instalacja, utrzymanie, serwis - Pracownik fizyczny
Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:

Mechanik Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Kutno

Zadania:
• Utrzymywanie maszyn i urządzeń w pełnej sprawności,
• Przeprowadzanie remontów i konserwacji maszyn oraz nadzór nad ich stanem technicznym,

Nasze wymagania:
• Wykształcenie techniczne mechaniczne,
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• Umiejętność czytania dokumentacji oraz projektów technicznych,

Oferujemy:
• Zatrudnienie bezpośrednio u Klienta na umowę o pracę,
• Praca w systemie zmianowym;
• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie;
• Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Aplikację proszę przesyłać za pomocą odnośnika:
Kontakt: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Mechanik-Utrzymania-Ruchu/123630-213719-25-5a4-1688.html
Dodał: Adecco (inne ogłoszenia tego użytkownika)
IP: apn-95-41-45-114.dynamic.gprs.plus.pl

Zaloguj się, aby edytować i usuwać swoje ogłoszenia!
Tutaj zapłacisz poprzez PayU