Praca:

Ogłoszenie nr
P/37/08/2020
Poniedziałek, 3 sierpnia 12:01
Oferty pracodawców - Produkcja, praca fizyczna - Pracownik fizyczny
W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR SUWNICY

Wymagania:
• wykształcenie techniczne zasadnicze zawodowe lub średnie,
• uprawnienia do obsługi suwnic I S,
• mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku operator suwnicy.

Oferujemy:
•zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
•atrakcyjne wynagrodzenie,
•dodatki do wynagrodzenia: premia za polecenie, premia uznaniowa, premia frekwencyjna,
•dofinansowanie wczasów, ubezpieczanie grupowe, prywatną opiekę medyczną.

Aplikację prosimy przesyłać na adres e-mail: praca@odlewniakutno.eu
Kontakt: 506 998 261
P/692/07/2020
Poniedziałek, 27 lipca 09:33
Oferty pracodawców - Finanse i bankowość, ekonomia - Pracownik umysłowy
Odlewnia Kutno Sp. z o. o. w związku z intensywnym rozwojem firmy poszukuje kandydatów na stanowisko:

Referent ds. controllingu

Zakres obowiązków:
• Udział w procesie budżetowania dla spółek Grupy
• Przygotowywanie raportów okresowych
Rozliczanie KPI-ów dla kluczowych obszarów w firmie
• Przygotowywanie analiz i prezentacji ad hoc
• Udział procesie optymalizacji kosztów w Firmy

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (ekonomia, finanse lub pokrewne)
• Przebyte praktyki lub staż w szeroko rozumianych finansach i/lub controlingu operacyjnym
• Znajomość Excel oraz Power Point
• Zdolności analityczne
• Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
• Konkurencyjne wynagrodzenie
• Możliwość rozwoju i awansu w ramach grupy kapitałowej
• Pozytywną atmosferę w pracy
• Świadczenia socjalne
• Prywatną opiekę medyczną

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail:mariola.borowska@odlewniakutno.eu
w temacie wiadomości - REFERENT
Kontakt: praca@odlewniakutno.eu

Zaloguj się, aby edytować i usuwać swoje ogłoszenia!
Tutaj zapłacisz poprzez PayU