Praca:

Ogłoszenie nr
P/461/01/2020
Wtorek, 14 stycznia 15:06
Oferty pracodawców - Inżynieria, konstrukcja, technika - Pracownik umysłowy
Animex Kutno Sp. z o.o. Oddział K1 w Kutnie zatrudni PLANISTĘ do działu technicznego.

Wymagamy:
- wykształcenie minimum średnie techniczne
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków
- komunikatywność i umiejętność dobrej organizacji pracy

Zakres obowiązków (m.in.):
- budowa planów prewencyjnych opartych o analizę FMECA
- harmonogramowanie prac prewencyjnych Działu Utrzymania Ruchu

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- atrakcyjne wynagrodzenie
- szkolenia
- możliwość rozwoju oraz awansu zawodowego
- atrakcyjny pakiet socjalny

Aplikacje i zgłoszenia: Kutno1.Rekrutacja@animex.pl
Proszę o dopisanie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji.
Kontakt: 24 357-59-23
P/230/01/2020
Czwartek, 9 stycznia 07:55
Oferty pracodawców - Logistyka, zakupy - Pracownik fizyczny
Animex Kutno Sp. z o.o. Oddział K1 w Kutnie zatrudni PRACOWNIKÓW MAGAZYNOWYCH.

Wymagamy:
-uprawnienia na wózek widłowy potwierdzone egzaminem UDT - warunek konieczny
-doświadczenie zawodowe w dziale logistyki, mile widziane doświadczenie w branży spożywczej
-dyspozycyjność i gotowość do pracy zmianowej
-mile widziana znajomość obsługi skanera i modułu magazynowego programu SAP

Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-możliwość rozwoju oraz awansu zawodowego
-fundusz socjalny

P/229/01/2020
Czwartek, 9 stycznia 07:54
Oferty pracodawców - Produkcja, praca fizyczna - Pracownik fizyczny
Animex Kutno Sp. z o.o. Oddział K1 w Kutnie pilnie zatrudni pracowników na DZIAŁY PRODUKCYJNE na stanowiska:

-Operator Maszyn i Urządzeń Przetwórstwa Mięsnego
-Pracownik Produkcji / Pakowacz
-Wagowy Produkcji
-Operator Wózków Jezdniowych

Wymagania:
-mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji, zwłaszcza w branży spożywczej
-mile widziana znajomość obsługi maszyn i urządzeń przetwórstwa mięsnego
-w przypadku Operatora Wózków konieczne uprawnienia UDT

Oferujemy stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę, a także rozwój i możliwość awansu.

Kontakt: 24 357 59 23
P/228/01/2020
Oferty pracodawców - Pracownik fizyczny
Animex Kutno Sp. z o.o. Oddział K1 w Kutnie zatrudni MECHANIKÓW, ELEKTRYKÓW, AUTOMATYKÓW.

Wymagamy:
-wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe o specjalności elektryk, elektromechanik, mechatronik, automatyk, mechanik
-uprawnienia energetyczne
-praktyczna wiedza techniczna
-umiejętność pracy w zespole
-znajomość sterowników PLC
-znajomość rysunku technicznego
-doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu mile widziane

Oferujemy:
-zdobycie nowego doświadczenia i szansę rozwoju
-atrakcyjne wynagrodzenie
-szkolenia

Zaloguj się, aby edytować i usuwać swoje ogłoszenia!
Tutaj zapłacisz poprzez PayU