Praca:

Ogłoszenie nr
P/293/07/2020
Piątek, 10 lipca 10:39
Oferty pracodawców - Ubezpieczenia - Pracownik umysłowy
OBOWIĄZKI:
-Realizacja planów sprzedażowych
- pozyskanie klienta i sprzedaż ubezpieczeń
-Obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy
-Utrzymanie długofalowych relacji z klientem
- Budowanie portfela klientów, który odbywa kluczową rolę w kwestii wynagrodzenia
OCZEKUJEMY:
•Wykształcenia minimum średniego,
•Chęci zdobycia nowej wiedzy i umiejętności
• założenia własnej działalności gospodarczej
• zaświadczenia o niekaralności
•Zaangażowania, inicjatywy a także realizacji własnych pomysłów sprzedażowych
• prawo jazdy mile widziane
OFERUJEMY:
~Pracę w jednym z Oddziałów jak i pracę w terenie
~Atrakcyjny system wynagradzania (premie sprzedażowe)+ wynagrodzenie stałe uzależnione od wyrobionego planu
~Program profesjonalnych szkoleń
~ wsparcie kierownika zespołu na każdym etapie współpracy
Jako przedstawiciel handlowy/doradca klienta czy nie mamy określonego rejonu pracy,więc może ona być wykonywana w dowolnym mieście.
Kontakt: julita.jaszczak@agencja.metlife.pl
Dodał: ubezpieczenia (inne ogłoszenia tego użytkownika)
IP: user-94-254-136-166.play-internet.pl

Zaloguj się, aby edytować i usuwać swoje ogłoszenia!
Tutaj zapłacisz poprzez PayU