Ogłoszenie na portalu ogloszenia.kutno.net.pl

Ogłoszenie nr P/861/05/2019
Data dodania: 2019-05-23 15:51:37
Oferty pracodawców - Handel - Pracownik umysłowy
W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH

Zakres obowiązków:
• odpowiedzialność za rozwój biznesu na powierzonym obszarze terytorialnym Świata w tym Polski
• proaktywne poszukiwanie Klientów,

Wymagania:
• wykształcenie minimum średnie – wyższe będzie dodatkowym atutem,
• doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych,
• doświadczenie w sprzedaży eksportowej na samodzielnym stanowisku,
• znajomość języka angielskiego,
• dyspozycyjność do podróży służbowych,
• komunikatywność, pewność siebie i wysoka kultura osobista,
• prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej Grupie Kapitałowej,
• możliwość długofalowego rozwoju osobistego i budowania własnej ścieżki kariery,
• prywatną opiekę medyczną,
• bogaty pakiet benefitów (wczasy pod gruszą, bony pracownicze, paczki na święta).
Kontakt: praca@odlewniakutno.eu