Ogłoszenie na portalu ogloszenia.kutno.net.pl

Ogłoszenie nr P/297/06/2019
Data dodania: 2019-06-07 20:21:01
Oferty pracodawców - Budownictwo, geodezja - Pracownik fizyczny
------SZUKAM FACHOWCÓW ------
PRACA NIEMCY - BAYERN, USŁUGI BUDOWLANE - język niemiecki NIE JEST WYMAGANY !! LICZY SIĘ TYLKO EFEKT PRACY !!
WURZBURG

Rodzaj współpracy:
Własna działalność gospodarcza lub umowa o pracę na niemieckich warunkach -
Atrakcyjne zarobki i opłacone składki (emerytalne, rentowe, zdrowotne)
(późniejsze zatrudnienie po okresie próbnym )

Zakres obowiązków
SZUKAM FACHOWCÓW ... SZPACHLOWANIE- SZLIFOWANIE-MALOWANIE -TAPETOWANIE- montaż konstrukcji płyt GK - Układanie płytek

Przede wszystkim liczy się doświadczenie , solidność - uczciwość - odpowiedzialność - chęci do pracy - samochód_mile widziany - bez nałogów !!!

Dobre zarobki początkowa stawka - 12Eur / std.

Wymiar pracy: Pełen
język niemiecki NIE JEST WYMAGANY !! LICZY SIĘ TYLKO EFEKT PRACY !!
bez znajomości języka jednakże z doświadczenie osoba jest również przyjęta ...

CHĘTNYCH zapraszam do kontaktu telefonicznego lub
email : marcusmajchrzak1@wp.pl
Kontakt: 0049 1739718232