Ogłoszenie na portalu ogloszenia.kutno.net.pl

Ogłoszenie nr P/228/08/2019
Data dodania: 2019-08-06 16:12:28
Oferty pracodawców - Logistyka, zakupy - Pracownik umysłowy
Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy Kandydatów/-tek na stanowisk0:

Planista dostaw

Zadania:
•Koordynowanie współpracy z dostawcami i firmami zewnętrznymi,
•Współpraca z wydziałami produkcyjnymi w zakresie realizacji planu,
•Cykliczne analizowanie i raportowanie.

Wymagania:
•Wykształcenie wyższe (preferowana ekonomia, finanse, logistyka i zarządzanie łańcuchem dostaw),
•Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
•Komunikatywna znajomość języka angielskiego min. na poziomie B2- warunek konieczny,
•Umiejętność analitycznego myślenia.

Oferujemy:
•Zatrudnienie bezpośrednio w strukturach firmy,
•Pracę w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku,
•Możliwość rozwoju zawodowego i wewnętrznych awansów,
•Miejsce pracy: Kutno.

Aplikację proszę przesyłać za pomocą odnośnika:
Kontakt: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Planista-dostaw/117392-201429-25-5a4-1688.html