Ogłoszenie na portalu ogloszenia.kutno.net.pl

Ogłoszenie nr P/1167/06/2019
Data dodania: 2019-06-24 12:33:12
Oferty pracodawców
Firma HOOP POLSKA SP. Z O.O. poszukuje osoby na stanowisko MECHANIK.

Miejsce pracy: KUTNO

OPIS STANOWISKA:
obsługa i naprawa maszyn na powierzonej linii produkcyjnej,
monitorowanie pracy linii, śledzenie zapisów o przestojach i przerwach,
dokonywanie kontroli technicznej urządzeń i instalacji,
dbanie o konserwację, porządek maszyn i czystość otoczenia linii,
współpraca z mechanikami z innych linii,
przestrzeganie zasada higieny produkcyjnej, osobistej, BHP i Ppoż.

OCZEKIWANIA:
wykształcenie mechaniczne,
doświadczenie w prowadzeniu remontów, usuwaniu awarii maszyn i urządzeń,
znajomość zagadnień z zakresu mechaniki,
umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
system zmianowy.

OFERUJEMY:
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
ciekawą pracę w rozwijającej się firmie,
pakiet świadczeń pozapłacowych.

CV prosimy składać na info@hoop.pl
Kontakt: 24 361 70 00