Ogłoszenie na portalu ogloszenia.kutno.net.pl

Ogłoszenie nr P/342/08/2019
Data dodania: 2019-08-08 15:54:48
Oferty pracodawców - Logistyka, zakupy
Animex Kutno Sp. z o.o. Oddział K1 w Kutnie, ul. Intermodalna 8 poszukuje STAŻYSTY DO DZIAŁU LOGISTYKI

Główne zadania:

- wsparcie w codziennych zadaniach działu logistyki.

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie o profilu logistycznym,
- mile widziane praktyki na zbliżonym stanowisku,
- znajomość programów MS Office,
- umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

- płatny staż w oparciu o umowę o pracę z planem docelowego zatrudnienia,
- rozwój osobisty i zawodowy przez działania w konkretnych zadaniach,
- jasno określoną ścieżkę rozwoju.

Osoby spełniające wymienione warunki prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: Kutno1.Rekrutacja@animex.pl z dopiskiem ‘stażysta do działu logistyki’
Prosimy o dopisanie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji.
Kontakt: 24 357-59-23