Ogłoszenie na portalu ogloszenia.kutno.net.pl

Ogłoszenie nr P/1387/07/2019
Data dodania: 2019-07-29 15:25:28
Oferty pracodawców
Jeśli lubisz ludzi, jesteś otwarty i masz pozytywne nastawienie, jesteś taktowny, cierpliwy i dyskretny dołącz do zespołu ludzi, dla których gościnność to prawdziwa pasja, gdzie otrzymasz wsparcie i będziesz mógł rozwinąć swoje kompetencje.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracowników na stanowisko:

RECEPCJONISTA / RECEPCJONISTKA

OPIS STANOWISKA:
•Dokonywanie rezerwacji hotelowych
•Obsługa i rozliczanie pobytów gości
•Udzielanie informacji o mieście i jego atrakcjach

PROFIL KANDYDATA:
•Doświadczenie w obsłudze klienta
•Wysoka kultura osobista
•Samodzielność i operatywność
•Dobra organizacja pracy
•Komunikatywna znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:
•Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
•Komfortowe warunki pracy
•Szkolenie stanowiskowe przygotowujące do pracy
•Pracę w zgranym, profesjonalnym zespole i przejrzyste zasady działania

CV prosimy przesyłać na adres e-mail: stacjakutno@gmail.com
Kontakt: stacjakutno@gmail.com