Ogłoszenie na portalu ogloszenia.kutno.net.pl

Ogłoszenie nr P/175/08/2019
Data dodania: 2019-08-05 13:14:28
Oferty pracodawców - Kadra zarządzająca - Pracownik umysłowy
Cedrob S.A. poszukuje Kandydatów do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. Zarządzania Produkcją w Zakładzie Drobiarskim w Kutnie.

Zadania:
- Realizacja planu produkcyjnego zmiany w oparciu o plan wydziału.
- Nadzór, organizacja i kontrola nad przebiegiem procesów produkcyjnych
- Efektywne zarządzanie podległym zespołem pracowników
- Odpowiedzialność za terminowość produkcji w ramach zmiany produkcyjnej

Oczekiwania:
- wykształcenie wyższe, preferowane: technologia żywności, inżynieria produkcji, towaroznawstwo
- Dyspozycyjność

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Pracę na pełen etat – umowa o pracę zawierana bezpośrednio z Pracodawcą
- Atrakcyjny system premiowy

CV prosimy kierować na adres:
Dział Rekrutacji - Ujazdówek 2A 06 - 400 Ciechanów
Telefon kontaktowy 795 133 062
Kontakt: 795133062