Ogłoszenie na portalu ogloszenia.kutno.net.pl

Ogłoszenie nr P/328/08/2019
Data dodania: 2019-08-08 11:20:19
Oferty pracodawców
MAGAZYNIER
Miejsce pracy: Kutno

OBOWIĄZKI:
•Obsługa wózka widłowego w obrębie magazynu
•Obsługa systemu magazynowego SAP
•Załadunek/rozładunek towarów na magazynie
•Kontrola jakościowa i ilościowa przyjmowanych i wydawanych towarów

OCZEKIWANIA:
• Wykształcenie: minimum zawodowe
• Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
• Uprawienia UDT I (specjalistyczne z operatorem unoszonym wraz z ładunkiem)
• Doświadczenie w pracy na magazynie wysokiego składowania
• Mile widziana znajomość programu magazynowego SAP
• Prawo jazdy kat. B (mile widziana dodatkowo kat. C)
• Umiejętność pracy w zespole
• Sumienność i odpowiedzialność

OFERUJEMY:
•Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
•Pracę w młodym, dynamicznym zespole
•Atrakcyjny system benefitów oferowany przez Pracodawcę
•Współtworzenie sukcesu polskiej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy farmaceutycznej

CV prosimy kierować na adres e-mailowy: j.jablonska2@polfarmex.pl
Kontakt: j.jablonska2@polfarmex.pl