Ogłoszenie na portalu ogloszenia.kutno.net.pl

Ogłoszenie nr P/329/08/2019
Data dodania: 2019-08-08 11:31:19
Oferty pracodawców
Operator CNC
Miejsce pracy: Kutno

Zakres obowiązków:
•Obsługa Obrabiarki CNC
•Przygotowanie programów do obróbki w systemie CAM
•Wykonywanie modeli i form niezbędnych przy budowie prototypów samochodu elektrycznego
•Obróbka elementów kompozytowych samochodu elektrycznego
•Przygotowanie materiału do obróbki na obrabiarce CNC

Wymagane kwalifikacje:
•Wykształcenie średnie
•Doświadczenie w obsłudze obrabiarki CNC, mile widziane doświadczenie przy obsłudze centrum
obróbczego pięcioosiowego
•Mile widziane doświadczenie w obsłudze oprogramowania CAM
•Umiejętność czytania schematów i dokumentacji technicznej
•Dokładność
•Umiejętność pracy w zespole
•Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:
•pracę w polskiej firmie
•udział w interesujących projektach
•rozwój zawodowy
•umowę o pracę
•pracę młodym , prężnym zespole
•możliwość dołączenia do programu MultiSport

CV kierować na: d.jozwiak@polfarmex.pl lub j.jablonska2@polfarmex.pl
Kontakt: d.jozwiak@polfarmex.pl lub j.jablonska2@polfarmex.pl